fbpx

Privalumų programa

Prisijunkite prie išskirtinės Benedikto turgaus „Privalumų” programos ir mėgaukitės specialiais pasiūlymais bei nuolaidomis:

1. Apsipirkite Benedikto turguje už 50 eur. ar daugiau;

2. Užpildykite privalumų programos anketą;

3. Sulaukite patvirtinimo pranešimo bei pateikite kvitą Pizza del Gatto restorane Benedikto turguje atsiimant privalumų kortelę.

Privalumų kortelių kiekis ypač ribotas. 

 

Šiuo metu kortelės turėtojai gali mėgautis šiais privalumais 🛒

Bottlery – 10% nuolaida visai putojančiai arbatai ir sultims;
Šiaurės jūra
 – 10% nuolaida visam asortimentui;
Vaišė sulčių baras
 – 20% nuolaida visoms šviežiai spaustoms sultims;
Siam Thai 
 20% nuolaida visam meniu. Negalioja dienos pietums;
Eat more chinese
 – 15% nuolaida visam meniu. Negalioja dienos pietums;
Skonio ritmu
 – nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 5% nuolaida visai marinuotos mėsos produkcijai;
Riešutų sodas
 – 10% nuolaida riešutų kremams;
Graikiškos gėrybės
 – nuo ketvirtadienio iki šeštadienio 20% nuolaida alyvuogėms, chalvai, graikiškai kavai, makaronams, marmeladams, uogienėms, graikiškai žolelių arbatai;
Fish&Fish
 – trečiadieniais 10% nuolaida visai produkcijai;
Com Viet
 – kiekvieną savaite 10% nuolaida 3 parinktiems patiekalams. Negalioja dienos pietums;
Gero alaus parduotuvė
 – 25% nuolaida visiems žvėrienos ir laukinės paukštienos paštetams. Dovanos pakavimas tik 1 Eur;
Tėviškės skonis
– 10% nuolaida visoms įdarytoms ir marinuotoms alyvuogėms;

Rolando daržovės – 10% nuolaida visai produkcijai;

Pizza del Gatto – 10% nuolaida visam maisto meniu. Negalioja dienos pietums ir gėrimams;

 

PRIVALUMŲ PROGRAMOS TAISYKLĖS

Dalyvavimas

  • Norėdamas dalyvauti „Privalumų” programoje, klientas privalo užpildyti oficialią Benedikto Turgaus „Privalumų” programos dalyvio anketą. „Privalumų” kortelė yra išduodama klientui kaip įrodymas, kad jis dalyvauja Benedikto „Privalumų” programoje.
  • Vienam asmeniui yra išduodama ne daugiau kaip 1 „Privalumų” kortelė.
  • Asmuo kortelę atsiima Benedikto turguje. Paštu kortelė nėra siunčiama. Apie kortelės atsiėmimą klientas informuojamas el. paštu.
  • Kortelės pažeidimo/sugadinimo atveju kortelės savininkas turi kreiptis į Benedikto turgų. „Privalumų” kortelė bus pakeista į nauja, o sena kortelė anuliuojama.
  • Bendrovė turi teisę bet kada iš dalies arba visiškai pakeisti taisykles ar nutraukti „Privalumų” programą apie tai iš anksto asmeniškai nepranešus „Privalumų” kortelių turėtojams. Apie tokius sprendimus „Privalumų” kortelių turėtojai informuojami internete adresu www.benediktoturgus.lt

Asmeninės informacijos rinkimas

  • Benedikto turgus kaupia asmeninę „Privalumų” kortelės turėtojų pateiktą informaciją tam, kad galėtų vykdyti „Privalumų” programą.
  • „Privalumų” kortelės dalyviai sutinka, kad Benedikto turgus „Privalumų” kortelės turėtojo anketoje nurodytą asmeninę informaciją galima naudoti tiesioginėje rinkodaroje bei tyrimuose, siekiant ateityje sukurti specialius pasiūlymus bei paslaugas klientams.
  • Benedikto turgus įsipareigoja nepardavinėti ir neperduoti informacijos, susijusios su „Privalumų” programos dalyviais trečiosioms šalims, kurios yra nesusijusios su Benedikto Turgumi, išskyrus atvejus, kai toks informacijos perdavimas yra būtinas siekiant vykdyti „Privalumų” programą.
  • Užpildę Benedikto turgaus „Privalumų” programos dalyvio anketą kortelės turėtojai sutinka, kad jo/jos asmeninė informacija bus tvarkoma remiantis Lietuvos Respublikos asmenų duomenų reguliavimo bei Privatumo politika.