fbpx

Fiš Kintai kviečia paragauti naujienų!

Nuo senų laikų žuvis ir jos produktai lietuviams asocijuojasi su šventiniu stalu, o dažnas pasiskundžia, kad nežino kokią žuvį rinktis ir kaip ją paruošti… Kai kam tai siejasi su ilgu darbu virtuvėje, valant, išdorojant bei gaminant žuvį… Tačiau atėjo laikas tam pasikeisti ir PERKELTI ŽUVĮ NUO ŠVENTINIO ANT KASDIENIO STALO!
Fiš Kintų produktų liniją papildė maistingi, kokybiški ir, be viso to, dar ir greitai, lengvai paruošiami gaminiai:

ŽUVAINIAI – „ready to cook“ žuvies maltinukai, tinkami tiek burgeriukams, tiek sveikuoliškam patiekalui su daržovių garnyru.

Rinkitės iš 3 ryškių skonių: lašišos su džiovintais pomidorais, plačiakakčio ir karpio su žolelėmis ar karpio su imbieru bei ciberžole. P.s. pakuotės nugarėlėje rasite mūsų firminį žuvies burgerių – ŽUVAINIŲ receptą!

KARPIO KAŠTONAI – gardūs, švelnaus skonio lietuviškų žolelių natomis praturtinti kukulaičiai, kurie patiks ir suaugusiems, ir vaikams! Ne tik skanūs, bet ir labai simpatiški!

Užkandžių mėgėjams – net 6 skonių UŽTEPĖLĖS. Kiekviena vis kitokia ir ypatinga. Mėgstantiems aštriau – karpis su paprika ir jalapenu, intensyviau – su baklažanu ir česnaku arba su saulėje džiovintais pomidorais, grybų mėgėjams – su baravykais, vertinantiems klasiką – eršketas su medumi ir garstyčiomis, o norintiems išbandyt kažką visai naujo – plačiakaktis su moliūgu ir kanapių sėklomis!