fbpx

Kviečiame prekiauti Benedikto sekmadienio turguje!

Asociacija „Viva Sol“ kartu su UAB „Benedikto turgus“ siekia paskatinti agroekologinės žemės ūkio produkcijos tiesioginį pardavimą ir nuo š.m. lapkričio 3 d. kviečia ūkininkus ir pirkėjus į kiekvieną sekmadienį vyksiantį agroekologinį turgų Benedikto turgaus paviljone.

 

Pasiūlymas agroekologiniams ūkininkams ar agroeklogiškai išaugintos produkcijos gamintojams:
– Kiekvieną sekmadienį nuo lapkričio 3 d. 10.00-15.00 val. agroekologiniame sekmadienio turguje parduoti agroekologiškai išaugintą ir/arba perdirbtą žemės ūkio produkciją: daržoves, vaisius, pieno, grūdų, mėsos, medaus, miško gėrybių produktus.
– Vieta – aikštelė Benedikto prekybvietėje Ukmergės g. Vilniuje. Suteikiama prekybos vieta (1 m.) uždarose gerai įrengtose patalpose. Didžiausias galimas pardavėjų skaičius – iki 10 ūkininkų. Patalpos tinkamos parduoti visais metų laikais.
– Mokestis – 15 Eur/vieta. Į kainą įskaičuota stalų nuoma, elektra, vanduo, patalpų valymas ir priežiūra. Stalai gali būti dviejų tipų: pakeliami ir horizontalūs. Šaldytuvus ir vitrinas galima atsivežti savo. Mokesčio dydis peržiūrimas kartą į ketvirtį, atsižvelgiant į pardavimų ir pirkėjų skaičiaus apyvartą.
– Pasirašoma 2 mėn. (2019.11.03 – 2019-12-31, viso – 9 sekmadieniai) sutartis ir agroekologinės veiklos deklaracija (sutarties priedas) su Asociacija „Viva Sol“. Asociacija atsako už ūkininkų, atitinkančių agroekologinio ūkio kriterijus, atranką, šviečiamųjų veiklų organizavimą, atsiskaitymą su UAB „Benedikto turgus“. UAB „Benedikto turgus“ atsakingas už viešinimą ir sklaidą. Sudarius sutartį, pirmasis prekybos sekmadienis – nemokamas!
– Kiekvienas ūkininkas įsipareigoja per sutarties laikotarpį pravesti vieną teminį šviečiamąjį – informacinį renginį pirkėjams ir turgaus lankytojams: dirbtuvelės, paskaitos, mokymai, degustacijos, virtuvė.

 

Primename, kad agroekologinis ūkis tai:
– Ekonomiškai tvarus ūkis, užtikrinantis pakankamas pajamas ūkininkaujantiems,
– Aplinkai draugiškas ūkis, taikantis agroekologinius žemdirbystės metodus (neariant ar mažai apdirbant dirvožemį, natūraliais būdais išsaugant dirvožemyje maistines medžiagas ir jį tręšiant, kovojant su kenkėjais, saugojant švarius vandens išteklius ir bioįvairovę, kt.),
– Visuomenei draugiškas ūkis, siekiantis palaikyti ryšį su gaminamos produkcijos vartotojais ir bendruomene.

 

Informacija pasiteiravimui – Lina Gumbrevičienė, 8 682 52618, info@vivasol.lt