fbpx

Vasario 2 d. švenčiame trečiąjį gimtadienį!

„Benedikto turgus“ – vakarietišką turgaus kultūrą Lietuvoje puoselėjanti erdvė – švenčia trečiąjį gimtadienį!

Nuo pat pirmosios atidarymo dienos šis modernus turgus išsiskyrė ilgesniu darbo laiku, Pietų Europos architektūrą primenančiais sprendimais ir vakarietišku charakteriu – tai pirmoji vieta mieste ir visoje Lietuvoje, kurioje po vienu stogu galima ne tik įsigyti lietuviškų ir iš viso pasaulio atkeliavusių produktų, bet ir užkąsti bei smagiai praleisti laiką su visa šeima. Nuo pat atidarymo „Benedikto turguje“ pirmenybė teikiama kokybiškiems kruopščiai atrinktiems produktams – šią filosofiją turgus atidžiai puoselėja iki šiol.

Į pietų šalis nunešanti atmosfera, kvapai ir šurmulys – toks yra kasdienis „Benedikto turgaus“ gyvenimas. Tai vieta, kur šiuolaikinis miestietis po vienu stogu gali surasti ir mylimų ūkininkų produktus, ir gurmaniškus delikatesus, ir gardžiausius pasaulio virtuvių skonius.

Bėgant laikui turgus užaugo, išsigrynino savo koncepciją ir pamatė klientų poreikius. Tai padaryti padėjo ir nuo pirmosios darbo dienos su „Benedikto turgumi“ koja kojon žingsniuojantys nuomininkai. Tokių – net šešiolika! Savo kelionę pradėję turguje bėgant laikui jie sustiprėjo, išsiplėtė ne tik pačiame turguje, bet ir visame mieste ir kasdien džiaugiasi lojaliais pirkėjų srautais. Kiekvienas iš turgaus pionierių kelia tylų susižavėjimą – visus šiuos metus jie laikosi vientisos vizijos, tačiau nuolat savo asortimentą papildo naujais ir neragautais skoniais, investuoja į krautuvėlių dizainą ir žinomumą. Ir iš tiesų, juk tik milžiniškų pastangų ir nuoširdaus darbo dėka į kiekvieną prekyvietę atkeliauja kokybiška, įvairi ir gausi produkcija. Turguje prekeiviai kuria šeimą primenančią atmosferą, o užsukę pirkėjai čia sutinkami kaip seni geri pažįstami.

Turgaus bendruomenei svarbi ne tik plati kokybiškų produktų pasiūla. Visų pirma, šis turgus – tai namai mažiems šeimos ir draugų verslams bei nepamainomas smulkių ūkininkų ir lietuvių gamintojų palaikymas. Didžiausia dalis čia įsikūrusių krautuvėlių pirkėjams siūlo vietinių ūkininkų produkciją, atkeliaujančią net iš aštuoniasdešimties skirtingų ūkių, įsikūrusių įvairiuose mūsų šalies regionuose. Mėsa, pieno produktai, žuvis, medus, daržovės, rauginti produktai, duona, aliejus – tai tik maža dalis klientus džiuginančių produktų.

Šalia lietuviškų gėrybių turguje itin gausus gurmaniškų produktų pasirinkimas. Kiekvienas tokią krautuvėlę turintis prekeivis pats keliauja į skirtingus pasaulio kampelius, bendrauja su čionykščiais ūkininkais ir į mūsų šalį atveža tik pačius gardžiausius ir niekur kitur neparduodamus produktus.

Produktų kokybė ir šviežumas, nuoširdus aptarnavimas, pietietiška atmosfera ir didelę šeimą primenanti bendruomenė – tai pagrindinės turgaus vertybės, kurias kiekvienas čia dirbantis puoselėja visus šiuos metus.