fbpx

Žuvis

Matjes silkė

Telefonas pasiteiravimui: 8 686 09675


Olandiškų tradicijų ir skandinaviškų patirčių įkvėptas maisto furgonėlio Königsmatjes – Karališka Matjes silkė įkūrėjas Tomas apie silkę gali kalbėti valandų valandas. Ir ne veltui, juk šis produktas – tai istorija apie ledinius Šiaurės jūros vandenis, atšiauriu oru gaudomą žuvį ir ypatingas olandiškas tradicijas.

Tomas profesionalią pažintį su žuvimi pradėjo lygiai prieš dvidešimt metų, tad šiandien jis – tikrų tikriausias žuvies ekspertas. Klientams siūloma garsioji Matjes silkė – tai riebi, prieš nerštą sugauta silpno sūdymo žuvis, kurioje nėra nei konservantų, nei dažiklių.

Prie kiekvieno ant prekystalio atsiduriančio žuvies gabalėlio prisiliečia žmogaus rankos – visos žuvelės darinėjamos rankomis, taip parodant ypatingą šios komandos atidumą detalėms. „Gimiau ir užaugau Dzūkijoje prie ežerų. Mano seneliai, dėdės buvo žvejai, tad nuo pat vaikystės žvejyba ir žuvis man labai artima“, – prisimena Tomas. Norėdami į mūsų šalį atvežti ne tik kokybišką produktą, bet ir olandišką valgymo kultūrą, „Matjes silkės“ komanda savo produktus pardavinėja žaviame Olandiją primenančiame furgonėlyje.