fbpx

Turgaus naujiena – BlueFish žuvies krautuvėlė!

BlueFish“ – tai nauja „Benedikto turguje“ atsidariusi vieta, kurioje prisiekę žuvų mylėtojai suras itin platų šviežios žuvies ir jūros gėrybių asortimentą.

„BlueFish“ išskirtinumas – ypatingas atidumas ir dėmesys produktui. Krautuvėlės įkūrėjas Aly padarė viską, kad kiekvienas ant prekystalio turguje atsidūręs žuvies ir kitų jūros gėrybių gabalėlis klientus pasiektų kuo šviežesnis. Tik paklausykite: ankstyvą rytą siunta keliauja į lėktuvą, kad po pietų jau džiugintų klientus čia, „Benedikto turguje“! Trumpas žuvies kelionės laikas išskiria „BlueFish“ iš kitų ir taip užtikrina ypatingą kokybę.

Krautuvėlės įkūrėjas Aly į Lietuvą atvyko meilės reikalais. Su lietuve susituokęs egiptietis ilgai gyveno tolimajame Dubajuje, kur kasdien galėjo džiaugtis pavydėtinai šviežiais jūros produktais. Šiandien savo patirtį ir žinias jis perkėlė į Lietuvą, kur su žmona Rasa ir dukrele Amelia lietuviams siūlo aukščiausią kokybę už draugišką kainą.

Krautuvėlėje rasite lietuvių pamėgtą lašišą, menkę, vilkešerį, doradą, tuną, Matjes silkę bei daugybę šviežių egzotiškų produktų kaip kaliforninė seriolė, raudonasis pragas, raudonasis jūrgaidis, durklažuvė, didžiosios šukutės iš JAV, kanadietiškasis omaras, krabas ir dar daugiau! Ieškokite mėlynos žuvelės ir mėgaukitės vandenynų skoniais!